Skup aut Chojnice

Skup aut Chojnice przyjmie każdy pojazd, który nie nadaje się do użytku na drogach i zagraża bezpieczeństwu. Jest to miejsce, gdzie możesz oddać także samochody po wypadkach, pożarach i zalaniu. Jeśli się uda, odzyskujemy podzespoły i części, które mogą być przeznaczone do dalszego użytku. Przy pełnej kasacji auta, wydajemy dokument i zaświadczenie o legalnym złomowaniu, który następnie można przełożyć w urzędzie podczas wyrejestrowywania samochodu. Zapraszamy wszystkich, którym na podwórku zalega auto nadające się już jedynie do skasowania. Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny i przyjmowanie klientów bez kolejek.

Skup samochodów w Chojnicach – oferta zakładu

Kasacja pojazdów Chojnice to miejsce, gdzie legalnie zezłomujesz swój samochód, który już nie posłuży dłużej. Przyjmujemy wszystkie auta, które nie nadają się już do naprawy, lub koszt wymiany zepsutych części przewyższa jego wartość. Pomoc drogowa Trójmiasto, którą oferujemy, świadczy usługi 24 godziny na dobę na całym pomorzu. Przyjmujemy zlecenia holowania i małych napraw na trasie zarówno od stałych mieszkańców województwa pomorskiego, jak i turystów.

Zalety korzystania ze złomowania i kasacji samochodów w Chojnicach

Skup samochodów Chojnice ma wiele zalet, które przyciągają klientów z pojazdami, których chcą się pozbyć. Zalegające auta na podwórku czy w garażu zajmują jedynie niepotrzebnie miejsce, a także zagrażają środowisku. Auto skup Trójmiasto obejmuje skup aut Gdańsk oraz inne miejscowości w województwie pomorskim.

Jako auto złom Trójmiasto po kasacji każdego samochodu wydajemy dokument niezbędny do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi ofertami naszego zakładu i skorzystania z usług. Skup aut Trójmiasto przyjmuje klientów bez kolejek i oferuje konkurencyjne oraz atrakcyjne ceny.


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies