Skup aut Słupsk

Jako skup aut Słupsk przyjmujemy samochody nienadające się do jazdy po drogach lub zagrażające życiu. Do nas możesz przywieźć także pojazdy po pożarach, zalaniu czy te, które uległy wypadkom. Wiemy, jak uciążliwe jest trzymanie złomu, który tylko zalega w garażu czy na podwórku. U nas zyskasz atrakcyjną cenę za przekazanie auta do kasacji czy złomowania. Po takiej operacji wystawiamy także legalny dokument świadczący o prawidłowym usunięciu samochodu, który jest podstawą do jego wyrejestrowania w urzędzie.

Oferta skupu samochodów w Słupsku

Skup aut za gotówkę Słupsk to miejsce, gdzie możesz oddać wieloletni samochód, który nie nadaje się już do naprawy, lub jego przywrócenie do pełnej sprawności jest na tyle kosztowne, że się nie opłaca tego robić. Oferujemy korzystne i konkurencyjne ceny na pomorzu. Oprócz tego pomoc drogowa Trójmiasto świadczy usługi holowania i małych napraw na miejscu zdarzenia przez 24 godziny na dobę. Działając na pomorzu, świadczymy usługi nie tylko stałym mieszkańcom, ale również turystom, których samochód odmówił posłuszeństwa na trasie.

Dlaczego warto korzystać z usług skupu i złomowania pojazdów w Słupsku?

Skup samochodów Słupsk to miejsce, gdzie bez problemu i kolejek oddasz stare oraz zepsute auto, lub takie, które jest powypadkowe. Przyjmuje również wszystkie pojazdy po pożarach i zalaniu, które nie nadają się ani do naprawy, ani do jazdy na drogach. Decydując się na korzystanie z naszych usług, można w łatwy sposób pozbyć się zalegającego złomu, a jednocześnie zyskać nieco pieniędzy. Skup aut Trójmiasto przeprowadza legalną utylizację i złomowanie metalu oraz podzespołów samochodowych. Jest to bardzo ważny aspekt, jeśli mowa o ochronie środowiska. Jako auto złom Trójmiasto zapraszamy z samochodami osobowymi, motorami, autami dostawczymi i innymi pojazdami. Auto skup Trójmiasto obejmuje między innymi skup aut Gdańsk.


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies