O nas

Nasza firma posiada bogate doświadczenie zdobywane przez wiele lat działalności w branży motoryzacyjnej. Działamy na trójmiejskim rynku już od 2005 roku, oferując znakomite warunki współpracy klientom indywidualnym i firmom. Samochody to dla nas nie tylko praca, ale również pasja, której poświęcamy każdą wolną chwilę. Staramy się przy tym stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, dzięki temu możemy realizować swoje usługi na bardzo wysokim poziomie.

W naszej ofercie możesz znaleźć:

skup samochodów używanych
skup aut uszkodzonych
skup aut spalonych i powypadkowych
holowanie pojazdów i pomoc drogowa
złomowanie pojazdów
pomoc w zakupie pojazdów – zakup kontrolowany

Główny obszar naszej działalności to Trójmiasto, czyli Gdańsk, Sopot i Gdynia, ale chętnie podejmujemy współpracę z klientami z całego województwa pomorskiego. Jesteśmy również otwarci na klientów z innych rejonów Polski. Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, można więc do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo o dowolnej porze. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Największe wyróżniki naszej firmy to uczciwość i rzetelność, choć oczywiście jesteśmy cenieni również za cierpliwość, sumienność oraz miłą i fachową obsługę. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ułatwiać im realizację transakcji, maksymalnie upraszczając procedury, co gwarantuje im dużą wygodę i oszczędność czasu.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony z jej przebiegu i efektu końcowego.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, których przybywa każdego dnia.