Auto złom Trójmiasto

Auto złom Trójmiasto oferuje pomoc w pozbyciu się samochodów uszkodzonych i ich wraków. Posiadasz stare, zniszczone i niepotrzebne auto, które zagraca Ci posesję? Chciałbyś je sprzedać, ale nie możesz znaleźć kupca? Rozważ oddanie go do kasacji pojazdów – pozwoli Ci to pozbyć się kłopotu z zyskiem.

Auto skup Trójmiasto – pozbądź się problemu

Nasza firma prowadzi nie tylko skup aut, ale też auto złom. Przyjmujemy więc pojazdy w każdym, nawet najgorszym stanie technicznym i wizualnym, zawsze oferując za nie odpowiednią, korzystną dla klienta zapłatę. Jej wysokość zależy od kilku czynników, przede wszystkim wagi samochodu i wartości jego poszczególnych komponentów, dlatego wycenę zawsze poprzedzamy wykonywanym przez rzeczoznawcę dokładnym przeglądem – dzięki temu klient może liczyć z naszej strony na uczciwą ofertę.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, zaplecze techniczne i kadrę wykwalifikowanych pracowników, dlatego autokasacja Trójmiasto w naszej stacji demontażu zawsze przeprowadzana jest w sposób profesjonalny, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów prawa. Od klienta wymagamy jedynie przedstawienia stosownych dokumentów i podpisania umowy, całą resztą zajmujemy się sami. Bierzemy na siebie wszystkie formalności i pełną obsługę logistyczną, w tym transport auta do stacji demontażu. Po złomowaniu wystawiamy legalne zaświadczenie o kasacji samochodu.

Kiedy konieczne jest złomowanie auta Trójmiasto?

Złomowanie auta zazwyczaj kojarzy nam się ze starymi pojazdami, które wskutek upływu lat czy też zaniedbań nie nadają się do dalszej, bezpiecznej eksploatacji. W zdecydowanej większości przypadków tak właśnie jest, jednak złomowanie pojazdów Trójmiasto dotyczyć może także stosunkowo młodych aut. Dzieje się tak głównie po wypadkach, w trakcie których doszło do uszkodzenia elementów konstrukcyjnych pojazdu. Ich naprawa bardzo często jest niemożliwa ze względów bezpieczeństwa. Warto pamiętać, że auto szrot Trójmiasto oferuje usługi w zakresie kasacji i złomowania nie tylko samochodów osobowych, ale także wszelkich innych pojazdów mechanicznych. Busy, samochody, dostawcze, a nawet motocykle i quady – w auto skup Trójmiasto przyjmujemy każdy z nich i zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ich utylizacji.

Nasza usługa kasacji aut to propozycja skierowana do klientów prywatnych i biznesowych z województwa pomorskiego. Na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i Wejherowa, a także najbliższych okolic tych miast mamy możliwość dojazdu do klienta. Oferujemy usługi:

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym zezłomujesz swój samochód. Zależy Ci na sprawnym pozbyciu się pojazdu? Świadczymy nie tylko usługi autokasacji, pomoc drogowa, jaką oferujemy, pozwala na odebranie pojazdu nie tylko z miejsca wypadku, ale także z prywatnej posesji, co znacznie ułatwia przetransportowanie samochodu do punktu auto złomu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies