518–503–404
autoskup333@wp.pl

Kasacja pojazdów

Kasacja pojazdów – Złomowanie samochodów – Autozłom Trójmiasto – Auto recykling Gdańsk Sopot Gdynia Wejherowo

Masz stare, zniszczone i niepotrzebne auto, które zajmuje miejsce? Chciałbyś pozbyć się auta do kasacji? Oferujemy złomowanie samochodów Gdynia i w całym województwie pomorskim. Chętnie odkupimy od Ciebie uszkodzone samochody, a nawet wraki aut w najgorszym stanie.  Skupujemy samochody w każdym stanie za gotówkę.

Auto recykling w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcieliby oddać wraki pojazdów na auto szrot. Kasacja pojazdów odbywa się w bezpiecznych warunkach, sprawnie, bezproblemowo i na wysokim poziomie. W trosce o naszych klientów podczas kontaktu mailowego czy telefonicznego jesteśmy gotowi zaoferować indywidualne warunki dla każdego zleceniodawcy.

Złomowanie wraków w Trójmieście – zapewniamy transport samochodów na miejsce realizacji usługi. Dojeżdżamy do klienta – Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo i najbliższe okolice, a także całe województwo pomorskie.

Za każdym razem, gdy chcesz oddać swój samochód na autozłom – jesteśmy gotowi, by zrealizować profesjonalne złomowanie samochodów w przystępnej cenie i w wygodnym dla klienta terminie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy.

Auto złomowanie – kasacja pojazdów – złomowanie wraków – Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo – Trójmiasto – fachowo i w atrakcyjnej cenie! 

złomowanie samochodów gdynia