Pomoc drogowa Trójmiasto

Pomoc drogowa Trójmiasto to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy wskutek awarii czy wypadku nie mogą kontynuować swojej podróży samochodem. Nie od dziś wiadomo, że sytuacje te zazwyczaj przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Nasze usługi pomogą Ci sprawnie przetransportować Twój pojazd do najbliższego warsztatu samochodowego, dzięki czemu nie stracisz zbyt wiele czasu. Pomoc drogowa, jaką oferujemy, dostępna jest całodobowo, także w dni świąteczne.

Pomoc drogowa Trójmiasto – zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o holowanie i pomoc drogową na terenie Trójmiasta i okolic. Z usługi tej mogą skorzystać nie tylko osoby, od których kupujemy auta, jak i te, którym je sprzedajemy, ale także wszyscy inni klienci, potrzebujący pilnego transportu samochodu niezdolnego do jazdy. Zdarzyła Ci się kolizja lub awaria w trasie? Nie martw się, zajmiemy się Twoim autem! Zadzwoń do nas, przedstaw problem i podaj swoją dokładną lokalizację, a nasi specjaliści przybędą na miejsce tak szybko, jak to możliwe, załadują auto na lawetę i przetransportują je pod wskazany przez Ciebie adres. Auto skup Trójmiast oferuje także pomoc w transporcie auta z terenu prywatnej posesji do warsztatu samochodowego. Zapewniamy pomoc w każdej, nawet najbardziej niecodziennej sytuacji – nie wahaj się więc do nas zadzwonić.

Zdarzyła Ci się kolizja lub awaria w trasie? Nie martw się, zajmiemy się Twoim autem! Zadzwoń do nas, przedstaw problem i podaj swoją dokładną lokalizację, a nasi specjaliści przybędą na miejsce tak szybko, jak to możliwe, załadują auto na lawetę i przetransportują je pod wskazany przez Ciebie adres. Auto skup Trójmiasto oferuje także pomoc w transporcie auta z terenu prywatnej posesji do warsztatu samochodowego. Zapewniamy pomoc w każdej, nawet najbardziej niecodziennej sytuacji – nie wahaj się więc do nas zadzwonić.

Holowanie Trójmiasto – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Samodzielne holowanie Trójmiasto skutkować może uszkodzeniem zawieszenia samochodu, jak również stworzyć niepotrzebne zagrożenie w ruchu drogowym. Tylko profesjonalne holowanie auta zapewni mu niezbędne bezpieczeństwo w transporcie. Poszukując więc pomocy podczas niespodziewanej awarii w trasie – zdaj się na nas. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło zdobyć nam niezbędne doświadczenie. Posiadamy nie tylko solidną lawetę, ale również specjalistyczne zaczepy holownicze i wyciągarki. Jako że na bieżąco obsługujemy zdarzenia drogowe, poradzimy więc sobie bez problemu z Twoim samochodem, czy też jego wrakiem i zadbamy o niego jak o swój własny. Oferujemy usługi:

Laweta Trójmiasto pomoże Ci nie tylko w przetransportowaniu auta osobowego do wskazanego miejsca, ale także wszelkich innych posiadanych przez Ciebie pojazdów. Posiadany przez nas sprzęt bez problemu przetransportuje zarówno większe samochody, takie jak busy czy samochody dostawcze, ale również motocykle, skutery i quady. Oferowana przez nas pomoc drogowa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie całego województwa pomorskiego. Jesteśmy gotowi pomóc w każdej chwili – wystarczy do nas zadzwonić.

Nasza firma od lat świadczy usługi przetransportowania uszkodzonych bądź unieruchomionych pojazdów z miejsca zdarzenia do warsztatu samochodowego. Posiadamy nie tylko doświadczenie w odpowiednim zabezpieczeniu auta na czas transportu, ale również dysponujemy szeregiem kontaktów do sprawdzonych mechaników, którzy pomogą Ci w naprawie Twojego pojazdu. Oferujemy także skup aut, jak i auto złom.

 


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies