Pomoc drogowa Gdańsk

Pomoc drogowa Gdańsk to deska ratunku, gdy Twój samochód odmówi posłuszeństwa. Nie martw się o przyszłość swojej podróży i skorzystaj z naszej oferty, by błyskawicznie dostarczyć samochód w ręce specjalistów.

Laweta Gdańsk — awarie, wypadki, auta na złom

Skorzystaj z lawety Gdańsk, gdy potrzebujesz przetransportować swój samochód, ale jazda nim nie wchodzi w grę. Niezależnie od tego, czy brałeś udział w wypadku, twój pojazd doznał nagłej awarii, czy też chcesz dostarczyć uszkodzone auto do skupu lub na złom, Holowanie Gdańsk pozwoli Ci szybko przetransportować samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Z nami sprzedaż twojego pojazdu przebiegnie znacznie szybciej, gdyż nie będziesz musiał się martwić przetransportowaniem go w odpowiednie miejsce. Pomoc drogowa Gdańsk 24h jest też w stanie usunąć drobne awarie, które napotkały Cię na trasie. W ten sposób szybko wrócisz na drogę i dojedziesz do celu swej podróży, nawet gdy usterka pojawi się w środku nocy, gdy warsztaty są jeszcze pozamykane.

Auto Skup Trójmiasto — holowanie auta Gdańsk i wiele więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej m.in. pomoc drogową 24h Gdańsk, a także wiele innych usług przeznaczonych dla kierowców. Auto Skup Trójmiasto może Ci zaoferować:

Gwarantujemy Ci profesjonalne i sprawne zrealizowanie usługi. Dysponujemy flotą pojazdów, dzięki czemu autoholowanie Gdańsk przebiega bez komplikacji. Z oferty możesz skorzystać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu żadna awaria Cię nie zaskoczy. Stale poszerzamy swoje zbierane od 2005 roku doświadczenie oraz wiedzę po to, by móc zaoferować Ci usługi na jak najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies