Auto złom Gdańsk

Kasacja pojazdów Gdańsk może zagwarantować Ci same korzyści: dodatkowy zastrzyk gotówki oraz pozbycie się uszkodzonego, nienadającego się do dalszej eksploatacji auta. Auto Skup Trójmiasto to sprawdzona i doświadczona firma, która przyjmie każdy, nawet najbardziej zniszczony samochód po wypadku — oferujemy atrakcyjne stawki za złom, pomożemy także w transporcie pojazdu, oczywiście bezpłatnie. Nasze usługi realizujemy szybko, sprawnie i kompleksowo — zadzwoń lub napisz do nas!

Autokasacja Gdańsk — jak to zrobić?

Czym jest kasacja samochodu? To nic innego jak utylizacja pojazdu, najczęściej uszkodzonego, powypadkowego, po zalaniu lub pożarze. Auto przekazane do kasacji jest rozbierane na części — te, które są jeszcze w pełni do użytku, nadają się do dalszej sprzedaży. Reszta, czyli szrot, zostaje zezłomowana.

Aby kasacja pojazdów Gdańsk była legalna, powinna zostać wykonana przez zarejestrowaną, doświadczoną stację demontażu pojazdów, która prawidłowo wykona tę usługę, zabierze zniszczony samochód na lawetę i rozbierze na części. Ważne: auto przekazane do kasacji należy później wyrejestrować. W tym celu wystarczy tylko, że udasz się do wydziału komunikacji — tam oddajesz tablice rejestracyjne i przedstawiasz dokumentację pojazdu.

Auto szrot Gdańsk — nasze usługi

Skup aut Trójmiasto to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nasz zespół interesuje się samochodami nie tylko w ramach pracy, ale również poza nią, poszerzając swoją pasję. Złomowanie samochodów Gdańsk to nie wszystko, czym się zajmujemy: nasza oferta jest skierowana do każdego, kto chce sprzedaż samochód lub potrzebuje takich usług, jak holowanie, pomoc drogowa Trójmiasto, a także pomoc w zakupie pojazdów – zakup kontrolowany.

Jeśli chodzi o usługę złomowania auta Gdańsk, kasację zawsze poprzedza wycena. Jedno jest pewne: otrzymasz atrakcyjną zapłatę za każdy pojazd!

Kasacja aut Gdańsk i nie tylko — nasza oferta

Jesteś z Gdańska, Gdyni, Sopotu lub okolic? Możesz na nas liczyć — działamy na terenie całego Trójmiasta, chętnie podejmujemy współpracę również z klientami z całego województwa pomorskiego. Naszym głównym celem jest ułatwienie realizacji wszystkich transakcji związanych ze sprzedażą auta. Auto złom Gdańsk to nie wszystko: oferujemy także takie usługi, jak:

  • skup aut za gotówkę: samochodów używanych, uszkodzonych, a także aut spalonych, zalanych i powypadkowych,
  • holowanie pojazdów,
  • pomoc drogowa,
  • złomowanie aut,
  • pomoc w zakupie pojazdów.

Auto Skup Trójmiasto jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę — udzielamy fachowej pomocy w błyskawicznym tempie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony.

Auto Złom Trójmiasto — skontaktuj się z nami już dziś!


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies