Pomoc drogowa Sopot

Twoje auto nagle zepsuło się w trakcie jazdy? Prowadzona przez nas pomoc drogowa Sopot to rozwiązanie, z którego możesz skorzystać o dowolnej porze. Zapoznaj się z naszą ofertą i bądź przygotowany w razie usterki, awarii, czy też wypadku. Z naszych usług możesz skorzystać również, gdy chcesz przewieźć swój samochód na auto złom, gdzie zostanie poddany kasacji.

Laweta Sopot — pomoże Ci przez 24 godziny

Lawety w Sopocie naprawdę rzadko są dostępne przez aż 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Z nami możesz jednak liczyć na pomoc drogową 24h w Sopocie, która zajmie się twoim problemem i pozwoli na szybką naprawę usterki po tym, jak pojawiła się w twoim samochodzie. Jeśli jesteś mieszkańcem Trójmiasta lub okolic możesz liczyć również na skup używanych samochodów, w którym wiele osób chętnie sprzedaje swoje samochody. W trakcie realizowania usługi, możesz liczyć na to, że cała praca zostanie wykonana w sposób jak najbardziej rzetelny i (profesjonalny), Do tego nasi pracownicy regularnie doszkalają się po to, by móc realizować zlecone usługi z najwyższą dbałością o szczegóły, która jest wręcz gwarancją ich sukcesu.

Auto Skup Trójmiasto — holowanie i auto złom

W Auto Skup Trójmiasto znajdziesz wiele różnych usług powiązanych z lawetami w Sopocie. Oprócz standardowego holowania oferujemy również:

Skupujemy samochody wielu różnych marek, dzięki czemu niezależnie od tego, jakie masz auto, jeśli chcesz je sprzedać, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Przy zakupie nie ma znaczenia stan samochodu. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz sprzedać zarówno uszkodzone auto, które nadaje się tylko do kasacji, jak i pojazd w lepszym stanie, gdy np. szukasz szybkiego sposobu na pożegnanie się z nim za odpowiednią sumę.


Auto Skup Trójmiasto zaprasza do kontaktu!

Kontakt z naszą firmą możliwy jest przez 24 godziny na dobę.

Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytania mailowe czy telefoniczne.

Czekamy na kontakt klientów z Trójmiasta i z całej Polski.

Kontakt z naszą firmą:

biuro@autoskuptrojmiasto.pl

+48 503 503 839

Marcin Rembisz Perła House$Cars
Pogodna 6/17
81-620 Gdynia
NIP 5862124895

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności & cookies